Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Tiamodabutik Şirketisorumlu değildir. Tiamodabutik Şirket, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Tiamodabutik Şirket işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

Tiamodabutik Şirket, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi Tiamodabutik Şirket'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Tiamodabutik Şirket, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

Tiamodabutik Şirket bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, tiamoda.com markası ve diğer markalar, www.tiamoda.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Tiamodabutik Şirket'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İade, Değişim ve İptal Koşulları Sözleşmesini Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılırsınız.

DEĞİŞİM

Faturanızdaki değişim formunu doldurarak 1-7 gün içerisinde anlaşmalı gönderi kodu ile size en yakın MNG KARGO şubesinden tarafımıza gönderebilirsiniz. Anlaşmalı gönderi ücreti 30₺ dir.

Ürün etiketleri üzerinde olmalı, ürün kullanılmamış olmalı, herhangi bir koku ve deformasyon olmamalıdır.

Ürünler firmamıza ulaştığında size otomatik bilgilendirme sms i gelecektir. Sms’te yer alan TİAMODA KUPONU ile yeni siparişinizi sitemiz üzerinden ücretsiz kargo ile oluşturabilirsiniz. Kupon kullanım süresi 1 yıldır.

Beden ve farklı ürün değişimi yapılabilmektedir.

Değişim siparişlerinde tutarlar eşit olduğunda kargo alıcı ödemeli gönderilir. . Yerine tercih ettiğiniz ürünlerde oluşan farklara kapıda ödeme bedeli yansır (25₺).

İADE


İade süresi 3 gündür.

Ürün teslim alındıktan itibaren 1-3 gün içerisinde sitemizde bulunan üyeliğiniz ile giriş yaparak iade talebi oluşturmalısınız. 

Ürünler kullanılmamış olmalı ve herhangi bir deformasyon olmamalıdır. Ürün etiketleri üzerinde olmalıdır.
Ürünleri size en yakın MNG KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz. 
Anlaşmalı gönderi ücreti 30 ₺ dir. 

İadeniz firmamız tarafından onaylandıktan sonra bilgilendirme sms i alacaksınız. Ödeme yönteminize göre kredi-banka kartınıza iadeniz 1-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Gidiş geliş kargo bedelleri iade edilmemektedir.

Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanan müşterilerimizde kargo bedeli kesilmektedir.

Kapıda ödemeli siparişlerinizde iade TİAMODA ALIŞVERİŞ KUPONU ile yapılır. Kupon kullanım süresi 1 yıldır.

Outlet ve indirimli ürünlerde İADE ve DEĞİŞİM YOKTUR.

 

Tiamodabutik Şirket, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 


Sol
Top