Şartlar

Outlet reyonundaki ürünlerin değişim veya iadesi kesinlikle yoktur.

Değişim Şartları

DEĞİŞİM

Faturanızdaki değişim formunu doldurarak 1-7 gün içerisinde anlaşmalı gönderi kodu ile size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesinden tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ürün etiketleri üzerinde olmalı, ürün kullanılmamış olmalı, herhangi bir koku ve deformasyon olmamalıdır.

Ürünler firmamıza ulaştığında size otomatik bilgilendirme sms i gelecektir. Sms’te yer alan TİAMODA KUPONU ile yeni siparişinizi sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Kupon kullanım süresi 1 yıldır.

Beden ve farklı ürün değişimi yapılabilmektedir.

Kargo tarafımıza gönderilirken anlaşmalı kodumuz ile ÜCRETSİZ bir şekilde göndermelisiniz. Değişim kargonuz alıcı ödemeli olarak size gönderilecektir. 

Değişim ücreti 14 tl'dir.

İade Talepleri Hakkında

İADE


İade süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.

Ürün teslim alındıktan itibaren 1-7 gün içerisinde sitemizde bulunan üyeliğiniz ile giriş yaparak iade talebi oluşturmalısınız.

Ürünler kullanılmamış olmalı ve herhangi bir deformasyon olmamalıdır. Ürün etiketleri üzerinde olmalıdır.
Ürünleri size en yakın YURTİÇİ KARGO şubesinden  anlaşma kodumuz ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

İadeniz firmamız tarafından onaylandıktan sonra bilgilendirme sms i alacaksınız. Ödeme yönteminize göre kredi-banka kartınıza iadeniz 1-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İADELERDE GİDİŞ GELİŞ KARGO BEDELİ MÜŞTERİYE AİTTİR. (26 TL)

Ücretsiz kargo kampanyasından yararlanan müşterilerimizde iade durumunda kargo bedeli kesilmektedir.

KAPIDA ÖDEMELİ siparişlerinizde iade TİAMODA ALIŞVERİŞ KUPONU ile yapılır. Kupon kullanım süresi 1 yıldır. Kapıda ödemeli siparişlerde ayıplı mal veya yanlış ürün gönderimi durumları haricinde PARA İADESİ YAPILMAZ.

Outlet ve indirimli ürünlerde İADE ve DEĞİŞİM YOKTUR.

--

Ürünlerimizde beden değişimi mevcuttur.

Eğer firmamız size iade yapma kararı alır ise, onayınızı takip eden 7 gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden 7 gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

 

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama 14 gün sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup tiamoda.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

 Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki 3 iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. 3 iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

 

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki 3 günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

 

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 


Sol
Top